Tingimused

Järgnevalt leiad tingimused pulmapakettidele ning tavasessioonidele.

Palun veendu enne broneeringu tegemist, et iga punkt oleks sulle sobiv. Kui sul on küsimusi järgnevate punktide osas, siis kindlasti küsi.

Tingimused pulmapakettidele

Enne pulmapaketi broneerimist tutvu kindlasti Fotosära portfoolioga, veendumaks selles, et stiil vastaks Su maitsele. Fotograafia on kunst ning hilisemaid pretensioone fotode värvigamma või muude nüansside osas ei aktsepteerita.

Hinnad ei sisalda iga pildi eritöötlust (kortsud, ebasobivad kumerused jms). Pruutpaari ilupildid saavad pisivigade eemalduse, suuremad muudatused palun täpsustada peale piltide kätte saamist (eritöötlus kuni 10 ilupildile vastava paketi hinna sees).

Fotosära töid ei ole lubatud omal käel töödelda ega lõigata (kaasaarvatud Facebook’i ja Instagram’i filtrid ning muud kärpimised).

Pulmapakett on broneeritud peale broneeringutasu laekumist (arvestatakse lõpp summast maha).  Broneeringutasu ei ole tagastatav kliendi tühistamise korral ning ei ole kasutatav teisteks fototeenusteks!

Broneeringutasu väikeste pakettide puhul (PRONKS ja HÕBE) – 100

Broneeringutasu suurte pakettide puhul (KULD, TEEMANT ja PLAATINA) – 200

Broneeringutasu arve maksmata jätmisel on õigus Fotosära OÜ’l arve tühistada peale maksetähtaja ületamist. Tühistatud arve tasumine ei taga broneeringut!

Broneeringut on võimalik muuta ajaliselt kuni 6 kuud enne sündmust. Kuupäeva muutmine on võimalik  alla 6 kuu vaid vastavalt võimalusele ning lisatasu eest (100€). PLAATINA paketi puhul muutmise tasu (200€)

Alates 01.01.2023 sõlmivad klient ning teenusepakkuja omavahel lepingu. Lepingu võib sõlmida nii enne kui pärast broneeringutasu maksmist.

Tööde valmimise aeg kuni 15 tööpäeva
Eelisjärjekorras piltide töötlemine 50€/100pilti 48h jooksul

Töötlusesse minevate fotode valiku teeb Fotosära

Must materjal/RAW failid ei kuulu hinna sisse ning ei ole juurde ostetavad!

Valmisfotod saab alla laadida personaalsest veebigaleriist, kus pildid säilivad 1 kuu. Kohesel kokkuleppel on võimalik veebigalerii juurdepääsu säilitada ka pikemalt. Kustunud veebigalerii uuesti ülesse laadimine säilivusega 1 kuu – 50€

Sinu fotosid säilitan enda andmekandjal 1 aasta, alates pildistamise kuupäevast.

Fotod on mõeldud kliendile isiklikuks kasutuseks, meediaväljaannetes kasutamiseks on tarvis Fotosära luba

Sotsiaalmeedias jagades tuleb alati viidata fotode autorile Fotosära/@fotos2ra

Fotosära omab õigust kasutada fotosid reklaami eesmärgil kodulehel/sotsiaalmeedia kontodel, v.a täieliku privaatsuse lisateenuse puhul (privaatsuse lisateenus 100€)– lisateenuse olemasolul ei kasuta Fotosära pilte reklaami eesmärgil ühelgi sotsiaalmeedia platvormil ega kodulehel.

Fotosära poolt tühistatud broneeringu puhul: 1. saab klient broneeringutasu tagasi ning broneering tühistub, 2. fotograaf asendab ennast teise sobiva fotograafiga.

Kõik arveldused toimuvad Fotosära OÜ kaudu. Teised osamaksed on võimalikud ka sularahas pulmapäeval kohapeal. 

Fotosära OÜ ei paku järelmaksu võimalust. Arveldusi on võimalik jagada väiksemateks osadeks vaid eelneval kokkuleppel, eelduseks viimase osamakse tasumine pulmapäeval.

Käitume üksteise suhtes lugupidavalt ning räägime muredest murede tekkimise hetkel.

PLAATINA pakett sisaldab fotograaf Fotosära ning videograaf Karmen Urgard tööd. Fotosära ei vahenda üksiktellimusi videograafile. Arveldused toimuvad läbi Fotosära OÜ ning U-Capital OÜ. Fotosära OÜ ei võta vastutust videograafi töö ega arvelduste eest.

Broneeringu tegemisel ning broneeringutasu arve maksmisel kinnitate, et olete nõustunud kõikide Fotosära OÜ välja toodud tingimustega.

Tingimused väli/stuudiosessioonidele/üritustele

Enne fotosessiooni broneerimist tutvu kindlasti Fotosära portfoolioga, veendumaks selles, et stiil vastaks Su maitsele. Fotograafia on kunst ning hilisemaid pretensioone fotode värvigamma või muude nüansside osas ei aksepteerita. 

Hinnad ei sisalda iga pildi eritöötlust (kortsud, ebasobivad kumerused jms). Kui vajad kuni 10 pildile eritöötlust, siis anna teada sellest enne broneerimist.

Käitume üksteise suhtes lugupidavalt ning räägime muredest murede tekkimise hetkel.

Fotosessiooni aeg on broneeritud peale broneeringutasu laekumist (50€, arvestatakse lõppsummast maha). 

Broneeringutasu ei ole tagastatav kliendi tühistamise või kohale ilmumata jätmise korral!

Tühistatud tellimuse broneeringutasu eest ei ole võimalik saada teisi fototeenuseid!

Stuudiosessiooni aja muutmise puhul kaotab tasutud broneeringutasu kehtivuse ning uue aja broneerimisel tuleb tasuda summa korduvalt. Palun ole hoolas stuudioaegade broneerimisel, et mitte tekitada graafikusse tühjasid auke. Aja muutmise erisus ei kehti lapseootuse sessioonidele ning rasedusest tingitud ootamatuste tõttu aja muutmise vajadustele.

Broneeringut on võimalik muuta ajaliselt kuni 2 päeva enne kokkulepitud sessiooni aega (30€)

Fotosära töid ei ole lubatud omal käel töödelda ega lõigata (kaasaarvatud Facebook’i ja Instagram’i filtrid)

Tööde valmimise aeg kuni 15 tööpäeva

Eelisjärjekorras kuni 48h jooksul fotode kättesaamine (kinnitada sessiooni broneerides) – (30€)

Töötlusesse minevate fotode valiku teeb Fotosära

Valmisfotod saab alla laadida personaalsest veebigaleriist, kus pildid säilivad 1 kuu. Kohesel kokkuleppel on võimalik veebigalerii juurdepääsu säilitada ka pikemalt. Kustunud veebigalerii uuesti ülesse laadimine säilivusega 1 kuu – 25€

Sinu fotosid säilitan enda andmekandjal 3 kuud, alates pildistamise kuupäevast.

Must materjal/RAW failid ei kuulu hinna sisse ning ei ole juurde ostetavad!

Fotod on mõeldud kliendile isiklikuks kasutuseks, meediaväljaannetes kasutamiseks on tarvis Fotosära luba

Sotsiaalmeedias jagades tuleb alati viidata fotode autorile Fotosära/fotos2ra 

Fotosära omab õigust kasutada fotosid reklaami eesmärgil kodulehel/sotsiaalmeedia kontodel, v.a täieliku privaatsuse lisateenuse puhul (40€)– lisateenuse olemasolul ei kasuta Fotosära pilte reklaami eesmärgil ühelgi sotsiaalmeedia platvormil ega kodulehel.

Sessioonile hilinemise korral väheneb pildistamise aeg vastavalt või tuleb sobivuse korral aega juurde osta. Fotograaf ei oota klienti mitte teavitamise korral üle 15min!

Kui klient jätab teavitamata pildistamisele tulemata või teatab ette vähem kui 1h, on Fotosära OÜl õigus väljastada ülejäänud maksmata summale arve koos viivistasuga.

Fotosära omab õigust keelduda edasisest koostööst juhul kui sessiooni tühistamine toimub vähem kui 48h etteteatamisajaga, klient on ebaviisakas ning ei arvesta väljatoodud tingimustega. Broneerimistasu ei ole tagastatav.

Fotosära poolt tühistatud broneeringu puhul: 1 .saab klient broneeringutasu tagasi ning sessioon tühistub, 2. fotograaf asendab ennast teise sobiva fotograafiga, 3. lepitakse kokkuleppel uus aeg sessiooni teostamiseks.

Fotosära omab õigust lahkuda sessioonilt enne kokkulepitud aeg kui klient ei ole adekvaatne või ei ole rahul fotograafi teenusega. Broneerimistasu ei ole tagastatav.

Kõik arveldused toimuvad Fotosära OÜ kaudu. Teised osamaksed on võimalikud ka sularahas fotosessioonil kohapeal.

Broneeringu tegemisel ning broneeringutasu arve maksmisel kinnitate, et olete nõustunud kõikide Fotosära OÜ välja toodud tingimustega.

Fotosära omab õigust teha tingimustes muudatusi vastavalt vajadusele etteteatamata.

Scroll to Top