Tingimused

Järgnevalt leiad tingimused pulmapakettidele ning tavasessioonidele.

Palun veendu enne broneeringu tegemist, et iga punkt oleks sulle sobiv. Kui sul on küsimusi järgnevate punktide osas, siis kindlasti küsi.

Tingimused pulmapakettidele

Enne pulmapaketi broneerimist tutvu kindlasti Fotosära portfoolioga, veendumaks selles, et stiil vastaks Su maitsele. Fotograafia on kunst ning hilisemaid pretensioone fotode värvigamma või muude nüansside osas ei aktsepteerita.

Pulmapakett on broneeritud peale broneeringutasu laekumist (arvestatakse lõppsummast maha).  Broneeringutasu ei ole tagastatav kliendi tühistamise korral ning ei ole kasutatav teisteks fototeenusteks! Broneeringutasu väikeste pakettide puhul (PRONKS ja HÕBE) – 100€ . Broneeringutasu suurte pakettide puhul (KULD, TEEMANT) – 200€. Foto+video pakettide puhul on broneeringutasu 200€x2 ning makstakse kahele firmale eraldi arvete alusel.

Hinnapakkumine ning broneeringutasu arve on lahutamatud osad. Broneeringutasu kehtib vaid hinnapakkumises sisalduvale teenusele

Broneeringutasu arve maksmata jätmisel on õigus Fotosära OÜ’l arve tühistada peale maksetähtaja ületamist. Tühistatud arve tasumine ei taga broneeringut!

Broneeringut on võimalik muuta ajaliselt kuni 6 kuud enne sündmust. Kuupäeva muutmine on võimalik  alla 6 kuu vaid vastavalt võimalusele ning lisatasu eest (100€).

Juhul kui klient jätab kokkulepitud sündmuspaika tulemata või tühistab broneeringu vähem kui 7 päeva enne sündmuse toimumist, on Fotosära OÜ’l õigus esitada hinnapakkumises välja toodud kogusummas arve, mis kuulub tasumisele järgneva 5 tööpäeva jooksul.

Fotosära OÜ loeb broneeringu tühistatuks kliendi vastavasisulisele teadaandele e-maili või telefoni teel

Tööde valmimise aeg kuni 15 tööpäeva

Hinnad ei sisalda iga pildi fotomanipulatsiooni (kortsud, ebasobivad kumerused jms eemaldamine). Pruutpaari ilupildid saavad pisivigade eemalduse, värvitöötluse jne. Suuremad muudatused palun täpsustada peale piltide kättesaamist (eritöötlus kuni 10 ilupildile TEEMANT ja KULD pakettide sees).

Fotosära töid ei ole lubatud omal käel töödelda ega lõigata (kaasaarvatud Facebook’i ja Instagram’i filtrid ning muud kärpimised).

Töötlusesse minevate fotode valiku teeb Fotosära OÜ

Must materjal/RAW failid ei kuulu hinna sisse ning ei ole juurde ostetavad!

Valmisfotod saab alla laadida personaalsest veebigaleriist, kus pildid säilivad 1 kuu. Kohesel kokkuleppel on võimalik veebigalerii juurdepääsu säilitada ka pikemalt. Kustunud veebigalerii uuesti ülesse laadimine säilivusega 1 kuu – 50€

Sinu fotosid säilitan enda andmekandjal 1 aasta alates pildistamise kuupäevast.

Fotod on mõeldud kliendile isiklikuks kasutuseks, meediaväljaannetes kasutamiseks on tarvis Fotosära luba

Sotsiaalmeedias jagades tuleb alati viidata fotode autorile Fotosära/@fotos2ra

Fotosära omab õigust kasutada fotosid reklaami eesmärgil kodulehel/sotsiaalmeedia kontodel, v.a täieliku privaatsuse lisateenuse puhul (privaatsuse lisateenus 100€)– lisateenuse olemasolul ei kasuta Fotosära pilte reklaami eesmärgil ühelgi sotsiaalmeedia platvormil ega kodulehel.

Fotosära poolt tühistatud broneeringu puhul: 1. saab klient broneeringutasu tagasi ning broneering tühistub, 2. fotograaf asendab ennast teise sobiva fotograafiga.

Kõik arveldused toimuvad Fotosära OÜ kaudu. Teised osamaksed on võimalikud ka sularahas pulmapäeval kohapeal. 

Teisel osamakse arvel on maksetähtaeg 2 päeva. Arve tasumata jätmisel on õigus Fotosära OÜ’l jätta pildid täies mahus väljastamata ning pöörduda inkasso poole.

Fotosära OÜ ei paku järelmaksu võimalust. Arveldusi on võimalik jagada väiksemateks osadeks vaid eelneval kokkuleppel, eelduseks viimase osamakse tasumine pulmapäeval.

Käitume üksteise suhtes lugupidavalt ning räägime muredest murede tekkimise hetkel.

Broneeringu tegemisel ning broneeringutasu arve maksmisel kinnitate, et olete nõustunud kõikide Fotosära OÜ välja toodud tingimustega.

Tingimused väli/stuudiosessioonidele/üritustele

Enne fotosessiooni broneerimist tutvu kindlasti Fotosära portfoolioga, veendumaks selles, et stiil vastaks Su maitsele. Fotograafia on kunst ning hilisemaid pretensioone fotode värvigamma või muude nüansside osas ei aksepteerita. 

Hinnad ei sisalda iga pildi eritöötlust (kortsud, ebasobivad kumerused jms). Kui vajad kuni 10 pildile eritöötlust, siis anna teada sellest enne broneerimist.

Käitume üksteise suhtes lugupidavalt ning räägime muredest murede tekkimise hetkel.

Fotosessiooni aeg on broneeritud peale broneeringutasu laekumist (50€, arvestatakse lõppsummast maha). 

Broneeringutasu ei ole tagastatav kliendi tühistamise või kohale ilmumata jätmise korral!

Tühistatud tellimuse broneeringutasu eest ei ole võimalik saada teisi fototeenuseid!

Stuudiosessiooni aja muutmise puhul kaotab tasutud broneeringutasu kehtivuse ning uue aja broneerimisel tuleb tasuda summa korduvalt. Palun ole hoolas stuudioaegade broneerimisel, et mitte tekitada graafikusse tühjasid auke. Aja muutmise erisus ei kehti lapseootuse sessioonidele ning rasedusest tingitud ootamatuste tõttu aja muutmise vajadustele.

Broneeringut on võimalik muuta ajaliselt kuni 2 päeva enne kokkulepitud sessiooni aega (30€)

Fotosära töid ei ole lubatud omal käel töödelda ega lõigata (kaasaarvatud Facebook’i ja Instagram’i filtrid)

Tööde valmimise aeg kuni 15 tööpäeva

Töötlusesse minevate fotode valiku teeb Fotosära

Valmisfotod saab alla laadida personaalsest veebigaleriist, kus pildid säilivad 1 kuu. Kohesel kokkuleppel on võimalik veebigalerii juurdepääsu säilitada ka pikemalt. Kustunud veebigalerii uuesti ülesse laadimine säilivusega 1 kuu – 25€

Sinu fotosid säilitan enda andmekandjal 3 kuud, alates pildistamise kuupäevast.

Must materjal/RAW failid ei kuulu hinna sisse ning ei ole juurde ostetavad!

Fotod on mõeldud kliendile isiklikuks kasutuseks, meediaväljaannetes kasutamiseks on tarvis Fotosära luba

Sotsiaalmeedias jagades tuleb alati viidata fotode autorile Fotosära/fotos2ra 

Fotosära omab õigust kasutada fotosid reklaami eesmärgil kodulehel/sotsiaalmeedia kontodel, v.a täieliku privaatsuse lisateenuse puhul (40€)– lisateenuse olemasolul ei kasuta Fotosära pilte reklaami eesmärgil ühelgi sotsiaalmeedia platvormil ega kodulehel.

Sessioonile hilinemise korral väheneb pildistamise aeg vastavalt või tuleb sobivuse korral aega juurde osta. Fotograaf ei oota klienti mitte teavitamise korral üle 15min!

Kui klient jätab teavitamata pildistamisele tulemata või teatab ette vähem kui 1h, on Fotosära OÜl õigus väljastada ülejäänud maksmata summale arve, mis kuulub tasumisele järgneva 2 tööpäeva jooksul.

Fotosära omab õigust keelduda edasisest koostööst juhul kui sessiooni tühistamine toimub vähem kui 48h etteteatamisajaga, klient on ebaviisakas ning ei arvesta väljatoodud tingimustega. 

Fotosära poolt tühistatud broneeringu puhul: 1 .saab klient broneeringutasu tagasi ning sessioon tühistub, 2. fotograaf asendab ennast teise sobiva fotograafiga, 3. lepitakse kokkuleppel uus aeg sessiooni teostamiseks.

Fotosära omab õigust lahkuda sessioonilt enne kokkulepitud aeg kui klient ei ole adekvaatne või ei ole rahul fotograafi teenusega. Broneerimistasu ei ole tagastatav.

Kõik arveldused toimuvad Fotosära OÜ kaudu. Teised osamaksed on võimalikud ka sularahas fotosessioonil kohapeal.

Broneeringu tegemisel ning broneeringutasu arve maksmisel kinnitate, et olete nõustunud kõikide Fotosära OÜ välja toodud tingimustega.

Fotosära omab õigust teha tingimustes muudatusi vastavalt vajadusele. (muudetud 01.01.2024)

Scroll to Top