Elu väärtuslikud hetked pildis

Fotosärast – Pere- ja pulmafotograaf

Perefotograafia on olnud mu südames juba palju-palju aastaid, olgu selleks beebi pildistamine õdusas stuudios või lustakas peresessioon looduses. Hindan kõige enam pildistamise juures inimeste tõeliste emotsioonide välja toomist, et pildistamine oleks rohkemat kui lihtsalt klõps.

Pulmad hõivasid mu südame juba aastal 2019, kuid päriselt julgesin peale pikka ettevalmistust hakata neid pildistama aastal 2022. Tänaseks olen pildistanud juba ligi 30 pulma ning ootan põnevusega uusi broneeringuid. Olen pulmade osas eriti tähelepanelik ning kõik on detailideni läbi mõeldud ning ka pruutpaariga läbi arutatud. Minu eesmärgiks on olla alati samm ees ning tabada parimad võimalikud kaadrid, millest igaüks tekitaks suurt head emotsiooni nii, et riputa või seinale.

Olles tähelepanelik detailide suhtes ja kirg lugude jutustamise vastu, loon julgeid ning värvikaid pilte, mis jäävad teile eluks ajaks meenutama elu säravamaid ning armsamaid hetki. Usun oma klientidega isikliku sideme loomisesse, nende ainulaadse visiooni ja stiili mõistmisse ning nende ootusi ületavate fotode edastamisse.

Miks valida Fotosära?

Unustamatud mälestused

Usun, et iga hetk on väärtuslik ning püüan jäädvustada teie erilise päeva olemust ajatute piltidega.

Personaalne lähenemine

Olen orienteeritud alati läbimõeldult detailidele, põhjalik ning personaalne lähenemine loob parima võimaliku lõpptulemuse.

Professionaalne kvaliteet

Hindad kvaliteeti nii teenusena kui tehnika osas. Kasutan parimaid programme, investeerin tehnikasse kui ka arengusse, tagan kliendile turvalise veebigalerii, talletan pildid enda andmekandjale aastaks.

Scroll to Top